Z życia przedszkolaka

Czytaj dziecku 20 minut dziennie - codziennie czyli BOOKCROSSING W PRZEDSZKOLU

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Piłkarze WKS ZAWISZA w Przedszkolu czyli Vasco i Ziajka kontra mali piłkarze

MAŁY ROWERZYSTA czyli zdobywamy kolejną sprawność małego rowerzysty - pomagają nam Strażnicy Miejscy z Bydgoszczy bo przed nami prawdziwy rajd rowerowy latem

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU czyli przedszkolaki na Wyspie Młyńskiej - oczywiście na rowerach

'Bezpiecznie w domu, szkole i na ulicy czyli AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA' zorganizowana w Myślęcinku przez Komendę Miejską Policji, Straż Pożarną i Straż Miejską Bydgoszczy

ROWEROWO ZAKRĘCENI czyli festyn rodzinny na powitanie jesieni w przedszkolu - bezpiecznie i wesoło rozpoczęliśmy rok szkolny - uśmiechu na cały rok szkolny 2014/2015 życzy Przedszkole nr 66.

Mały ratowniczek

ZAWODY PŁYWACKIE W PRZEDSZKOLU 'RADOŚĆ'

Przedstawienie pt. 'Shrek' w wykonaniu dzieci z Przedszkola 'Wesołe Serduszka'

DZIEŃ ZIEMI

Występ grupy Pszczółki w Klubie Osiedlowym ARKA

Wielkanoc w przedszkolu

Przedszkolak małym ratownikiem

Bezpieczny przedszkolak

Powitanie Wiosny

Spotkanie z Panem Leśniczym

Występ grupy Pszczółki w Pałacu Młodzieży

Zbieramy baterie

Program edukacyjny - leśna skrzynia skarbów

Antyterroryści na bydgoskim Szwederowie

Noworoczne kolędowanie w wykonaniu dzieci z grupy Pszczółki

BAL KARNAWAŁOWY 2014

BOOKCROSSING

26 września 2013 r. kolejny już raz spotkaliśmy się na Festynie Rodzinnym ROWEROWO ZAKRĘCENI. Była to doskonała okazja, by dzieci wraz z rodzicami sprawdziły swoje umiejętności jazdy na rowerze, wiedzę z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy.

Zabawy badawcze w przedszkolu

Zimowa Olimpiada Przedszkolaków - w zabawie wzięły udział dzieci 5 i 6 letnie z P-11, P-70, P-66, SP-63 oraz SP-41

BAL PRZEBIERAŃCÓW

BOOKCROSSING W PRZEDSZKOLU - UWALNIAMY NASZE KSIĄŻKI

Rok 2012 Rokiem Korczaka

Ogólnopolska Akcja Charytatywna 'SZLACHETNA PACZKA' organizowana w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.

KONKURS PLASTYCZNY 'Bądź widoczny - bądź bezpieczny' GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH

FINAŁ AKCJI 'Bądź widoczny - bądź bezpieczny'

21 listopada br. w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, grupa Żabki z Przedszkola 66 uczestniczyła w finale II edycji programu 'Bądź widoczny - Bądź Bezpieczny'. Ta edukacyjna akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa najmłodszych, jako uczestników ruchu drogowego, zorganizowana została przez Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o., Wydział Edukacji Urzędu Miasta Bydgoszcz, policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz objęta honorowym patronatem Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.
W czasie akcji 'Bądź widoczny - Bądź Bezpieczny' policjanci odwiedzali bydgoskie przedszkola, w formie zabawy uczyli i przypominali naszym dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, znakowali rowery. Ponadto, dla utrwalenia przekazanej przez policjantów wiedzy.
'Bądź widoczny, bądź bezpieczny' kierowana była do sześciu bydgoskich przedszkoli (Przedszkole nr: 4, 11, 43 'U Krecika szybownika', 66, 68 i 80 'Królestwo Maciusia'). Wszystkie grupy przedszkolaków zaprezentowały podczas dzisiejszego finału specjalnie przygotowane programy artystyczne i wzięły udział w quizach związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele bydgoskiego Ratusza oraz Policji, a galę poprowadziły dwie sympatycze policjatki Moniki.
Występy artystów-Żabek wyróżniły się na scenie bardzo ciekawym programem, estetycznie przygotowanymi rekwizytami i odpowiednio dobranymi do okazji strojami.

ŻABKI uczestniczyły w Finale II edycji programu 'Bądź widoczny -bądź bezpieczny', który odbył się 21 listopada w Pałacu Młodzieży. Akcja, któej celem jest poprawa bezpieczeństwa najmłodszych jako uczestników ruchu drogowego zorganizowana została przez Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o., Wydział Edukacji Urzędu Miasta Bydgoszcz, policjantów z Wydziału Prewencji KM Policji w Bydgoszczy oraz objęta patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, a także patronatem medialnym przez Polskie Radio PIK, Radio GRA, Moje Miasto Bydgoszcz MMBydgoszcz.pl oraz ENJOY Bydgoszcz.pl Nagrodzone zostały rónież prace plastyczne wykonane przez Maksymiliana i Witka z gr, Tygryski, Kacperka W. z gr. Biedronki i Wojtka z gr. Krasnale.

UCZYMY SIĘ, JAK DBAĆ O NASZE ZDROWIE W KLINICE PLUSZOWEGO MISIA

TYGRYSKI REPREZENTUJĄ PRZEDSZKOLE NA KONKURSIE EKOLOGICZNYM ZORGANIZOWANYM W PRZEDSZKOLU NR 34 NA BŁONIU

5-6 LATKI UCZĄ SIĘ ZASAD PORUSZANIA PO DROGACH W MOBILNYM MIASTECZKU W SP NR 41

Mały Europejczyk, czyli przedszkolaki w Europie

Korczak w przedszkolu

Olimpiada sportowa 2012

Dalej, dalej do ogródka dzieci - już nas wiosna wita, słońce jasno świeci...

BAL KARNAWALOWY

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Ja się tak bardzo, bardzo postaram
i zrobię prezent dla Mikołaja.
Zrobię mu szalik piękny i nowy,
żeby go nosił w noce zimowe.
I żeby nie zmarzł w szyję i w uszy,
gdy z burej chmury śnieg zacznie prószyć.
Niech się ucieszy Mikołaj święty-
tak rzadko ktoś mu daje prezenty!

ZBIÓRKA BATERII I PŁYT DVD

Uczestniczymy w realizacji zadań projektu 'Czyste miasto' Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zbieramy zużyte baterie i płyty DVD - dbamy o środowisko przyrodnicze naszego otoczenia.
W każdej sali mamy swój kącik - każdego miesiąca rywalizujemy która z grup zbierze najwięcej.

BOOKCROSSING W PRZEDSZKOLU

Dzieci zasadziły 100 świerków. Obok stanęły tabliczki

zyciebydgoszczy.pl

Bezpieczny przedszkolak

Impreza organizowana została przez Komendę Miejską Policji w ramach akcji 'Akademii Bezpieczeństwa - bezpieczna droga do przedszkola' w Myślęcinku. Dzieci bawiąc się uczą się jak zachowywać się wobec agresywnego psa, jak poruszać się po drogach publicznych oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.